2_edited.jpg

POILSIO NAMELIS "ARČIAU GAMTOS"

Noras komfortiškai ilsėtis ramioje gamtos apsuptyje, toliau nuo miesto šurmulio, kasmet tampa vis populiaresnis. Tačiau, ne kiekvienas yra pasiruošęs skirti daug laiko bei pastangų kainuojančioms poilsio namelio statyboms.

 

Todėl „Arčiau Gamtos“ komanda sukūrė itin modernius, praktiškus bei kokybiškus poilsio namelius, kuriuos lengvai pasistatysite bet kurioje vietoje, bet kuriuo metų laiku!

 

Kilus klausimams ar prireikus pagalbos visada turėsite profesionalią pagalbą, kuri jums padės tobulo poilsio namelio kūrimo bei realizavimo kelyje.

3-3.jpg
5.png

VIDAUS IŠPLANAVIMAS

Tiek žiemą, tiek vasarą galėsite atvykti į
antruosius savo namus – žavų ir funkcionaliai įrengtą 42 m2 ploto namelį, kuriame galėsite įrengti visus svarbiausius patogumus – elektrą, vandentiekį bei nuotekų sistemas. Namelį taip pat galėsite paversti pačiu žaliausiu biuru – biuru gamtoje.

 

Funkcionalaus namelių išplanavimo dėka čia leisti laiką galėsite tiek su draugais, tiek su šeima – vietos tikrai pakaks visiems.

Namelyje turėsite du miegamuosius, svetainę-virtuvę bei vonios kambarį. Na, o šiltais vasaros vakarais saulėlydį palydėti galėsite tiesiai iš savo terasos.

Nesukite galvos dėl statybos leidimų

Kadangi tai yra nesudėtingas statinys, nameliui nereikės statybą leidžiančių leidimų. Todėl namelio statybas savo sklype galėsite pradėti kada tik panorėsite!

2

Asmeninė pagalba

Padėsime Jums ir visais kitais su namelio statyba bei įrengimu susijusiais klausimais. Per ilgą savo praktiką susipažinome su pačiais profesionaliausiais meistrais bei tiekėjais, kurie Jūsų tobulo poilsio namelio vizija pavers realybe.

3

Norite kažką pakeisti?

Ne problema! Šį namelį itin lengva modifikuoti bei pritaikyti jo savybes pagal jūsų poreikius!

4

Pradėkite su ribotomis investicijomis

Šio namelio statybos yra itin palankios – pradžioje galite įsigyti tik namelio medieną nuo 400 eurų už m2 ir praktiškai jau turėsite savo poilsio namelį!

5

Jauskitės saugiai

Kiekvienam perkančiam namelį pritaikome net 2 metų garantiją! Esame užtikrinti dėl aukščiausios savo darbų kokybės, todėl vieninteliai rinkoje siūlome garantiją su pinigų grąžinimo galimybe. Būkite ramūs – perkate aukščiausios kokybės namelį!

BAZINĖ NAMELIO KOMPLEKTACIJA

Namelio lagės ir grindlentės

Į komplektaciją įskaičiuotos pamatinės namelio lagės (Matmenys - 9x14/4,5x14cm) su varžtais ant kurių statosi namelis bei visos namelio grindlentės (Storis - 2,8cm)

Stoglentės

Į komplektaciją įskaičiuotos namelio stoglentės su varžtais (Storis - 1,8cm)

Namelio sienos

Į komplektaciją įskaičiuoti suneriami namelio rąsteliai (sienojai) su varžtais (Matmenys - 4,4x13cm)

Langams reikalingos medžiagos

Į komplektaciją įskaičiuotos visos langų įstatymui reikalingos medžiagos - varžtai, apvadai, laikymo brūseliai.

Gegnės

Į komplektaciją įskaičiuotos namelio gegnės su visais reikalingais sertifikuotais varžtais.

Vidaus durys

Į komplektaciją įskaičiuotos 3 vnt. vidaus durų su apvadais, varžtais, spynomis ir kitomis reikalingomis medžiagomis.

SUSISIEKITE

buk@arciaugamtos.lt

+37060736747

  • facebook